Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2838 hodnocení
5
2777x
4
48x
3
10x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

LK Avatar autora Lucie Kořínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
Velice spokojená🙂🙂🙂
Avatar autora Lenka Černochová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
JH Avatar autora Jarmila Houdková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
BB Avatar autora Božena Bureschová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
Avatar autora Hana Švejdová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
Spokojená jsem.objednávala jsem i pro kamarádku.V každé domáctnosti se opavdu hodí...
JB Avatar autora Jiřína Bakulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
Avatar autora Jana Ševčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
Avatar autora Alica Štýbrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
LM Avatar autora Ludmila Moravcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
ano ,byla jsem spokojená,,,
MM Avatar autora Martin Marcik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
AP Avatar autora Alena Pislova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
DH Avatar autora Daniela Havlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
MV Avatar autora Marcela Veselá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
Velmi spokojená
JK Avatar autora Jarmila Kristova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2023
VP Avatar autora Věra Pejšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.9.2023
VK Avatar autora Vlasta Křesťanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.9.2023
JP Avatar autora Jaroslava Petrovičová Petrovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.9.2023
VB Avatar autora Vlasta Baníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.9.2023
MB Avatar autora Mirka Burešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.9.2023
Oceňuji velmi rychlé dodání, příjemné ceny a zajímavé zboží.
JV Avatar autora Jana Vilímová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.9.2023

Ovládací prvky výpisu

2838 položek celkem